icon

Oferta dla pośrednika

Zwyciężaj z nami!

Lubimy zwyciężać, ale wierzymy, że współpraca jest o wiele potężniejsza od rywalizacji. Wierzymy, że tylko razem możemy odnieść sukces. Ocean tworzą przecież miliardy kropel, nie jedna.

Jeśli jesteś pośrednikiem finansowym, prowadzisz doradztwo gospodarcze, kancelarie prawnofinansową lub po prostu jesteś blisko biznesu i chcesz zwiększyć portfel usług o naszą ofertę, dołącz do nas. Dla nas największe zwycięstwo jest wtedy, kiedy każdy wygrywa.

 

Zyskaj więcej

Szkolimy

Sukces osiągają Ci, którzy się do niego przygotowują. Współpracując z nami spodziewaj się szkoleń i ciągłego wsparcia ze strony naszych opiekunów.

Stawiamy na relację

Skorzystaj z pomocy swojego Opiekuna w dowolnym momencie.

Mamy świetną ofertę

Wyróżnij się ofertą, dzięki której pozyskasz nowych klientów. Jesteśmy szybcy i skuteczni, a ponadto finansujemy każdy cel biznesowy.

Jesteśmy elastyczni

Wybierz dowolny model współpracy. Zgarniaj prowizję za lead'y lub przeprowadź Klienta przez cały proces i wynegocjuj dla niego najlepsze warunki.

Skontaktuj się z nami!

  Administratorem danych osobowych jest Monument Fund S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Zabłocie 25/5, 30-701 Kraków. Dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może utrudnić lub uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Panu/i prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych na potrzeby marketingowe i handlowe oraz akceptuje jej treść. Treść Klauzuli informacyjnej znajduje się TUTAJ
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu otrzymywania materiałów o charakterze marketingowym i informacji handlowych. Administratorem danych osobowych jest Monument Fund S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Zabłocie 25/5, 30-701 Kraków. Podstawą przetwarzania jest Pana/i zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Przysługuje Panu/i prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może utrudnić lub uniemożliwić przesłanie materiałów/informacji. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Panu/i prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przesyłanych przez Monument Fund S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Zabłocie 25/5, 30-701 Kraków zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przesyłanych przez Monument Fund S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Zabłocie 25/5, 30-701 Kraków zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych przez Monument Fund S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Zabłocie 25/5, 30-701 Kraków za pośrednictwem moich urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności takich jak laptop, telefon czy smartfon, zgodnie z art.172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
  [recaptcha]