icon

Nasza Firma

Ty kreujesz swój biznes. My Ci pomagamy

Jesteśmy jak tysięczny tłum dopingujący sportowca. Jak napój izotoniczny podczas długiego biegu. Dostarczamy pewne i szybkie rozwiązania kapitałowe. Oferujemy finansowanie pomostowe, a projekty inwestycyjne wspieramy na każdym etapie. Oferujemy pożyczki o wartości nawet kilku milionów złotych. Z naszą pomocą zrealizujesz każdy cel. Jesteśmy wsparciem, które chcesz mieć w swoim narożniku.

Kochamy zwyciężać

Zobacz nasze medale

Dobra Firma 2020

W Monument Fund stawiamy na relacje. Od lat wspieramy swoją wiedzą i doświadczeniem wielu Przedsiębiorców. Nasze działania nie zostają niezauważone - zostaliśmy laureatami konkursu Dobra Firma 2020

SPRAWDŹ

Certyfikat KPF

Przestrzegamy standardów etycznego postępowania. To nasze DNA. Dowodem jest certyfikat za lata 2016-2017 oraz 2018 r.

sprawdź

Biznesowy Produkt Roku 2016

Nasza pożyczka hipoteczna została wyróżniona prestiżowym tytułem Biznesowy Produkt Roku na gali Loan Magazine

sprawdź

Odpowiedzialny Pożyczkodawca

Loan Magazine wyróżnił nas certyfikatem Odpowiedzialny Pożyczkodawca. Tacy właśnie jesteśmy.

sprawdź
0 Nasz zespół w centrali składa się już z ponad 50 osób

Nasza drużyna rośnie w siłę każdego dnia. Cieszy to tym bardziej, że od zawsze stawiamy na odpowiedzialną politykę udzielania finansowania. Rozwijamy się, bo tylko tak możemy zadbać o najwyższy poziom obsługi i skutecznie wspierać biznesmenów w realizacji ich celów.

Nie ograniczaj swoich wyzwań. Rzuć wyzwanie swoim ograniczeniom.

Dlaczego warto nam zaufać

Nasza firma

Fundamentem sukcesu jest odpowiedzialność.

W naszym przypadku to odpowiedzialność za ludzi, którzy mają odwagę kreować otaczającą ich rzeczywistość. Sami przecież robimy dokładnie to samo.

Jesteśmy uczciwi i elastyczni, bo właśnie tego oczekujemy od naszych partnerów w biznesie. Wspieramy osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Finansujemy każdego, kto rzuca wyzwanie biznesowym ograniczeniom.

Działamy w oparciu o 100% polski kapitał. 

Wspieramy błyskawicznie

Wiemy, że okazja nie czeka. Dlatego nie tracimy czasu na czasochłonne analizy. Proces przyznawania pożyczki skróciliśmy do minimum. Jesteśmy w stanie obsłużyć Twojego Klienta od 24h do kilku dni. Prawda, że szybko?

Działamy elastycznie

Mamy karty produktów, owszem. Nie trzymamy się ich jednak sztywno. Naszą ofertę tworzy potrzeba biznesmenów, takich jak Ty. Potrzebujesz niestandardowego wsparcia? Skontaktuj się z nami. Na pewno coś wymyślimy.

Biznes traktujemy osobiście

Wspieramy nie tylko finansowo. Współpracujemy z lokalnymi pośrednikami finansowymi, a każdemu z naszych klientów pomaga zespół doradców – ekspertów. I niech nie zwiedzie Cię nasze doświadczenie. Wciąż jesteśmy młodzi.