icon

Porozmawiajmy o biznesie

Wybierz jeden z tematów rozmowy

Nasz doradca niezwłocznie się z Tobą skontaktuje :)

  Administratorem danych osobowych jest Monument Fund S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Zabłocie 25/5, 30-701 Kraków. Dane podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może utrudnić lub uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na przesłane zapytanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Panu/i prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.


  Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych na potrzeby marketingowe i handlowe oraz akceptuje jej treść. Treść Klauzuli informacyjnej znajduje się TUTAJ
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu otrzymywania materiałów o charakterze marketingowym i informacji handlowych. Administratorem danych osobowych jest Monument Fund S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Zabłocie 25/5, 30-701 Kraków. Podstawą przetwarzania jest Pana/i zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Przysługuje Panu/i prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może utrudnić lub uniemożliwić przesłanie materiałów/informacji. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Panu/i prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przesyłanych przez Monument Fund S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Zabłocie 25/5, 30-701 Kraków zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przesyłanych przez Monument Fund S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Zabłocie 25/5, 30-701 Kraków zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych przez Monument Fund S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Zabłocie 25/5, 30-701 Kraków za pośrednictwem moich urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności takich jak laptop, telefon czy smartfon, zgodnie z art.172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
  [recaptcha]

  MONUMENT FUND S.A.

  ul. Zabłocie 25/5,
  30-701 Kraków
  NIP: 6762515007 KRS: 0000640924
  ikona Jesteśmy w całej Polsce Cenimy Twój czas i komfort pracy. Dzięki sieci mobilnych doradców biznesowych jesteśmy obecni w każdym miejscu w Polsce.
  ikona
  ikona
  ikona
  ikona