Fundusz dla Przedsiębiorców Monument Fund zajmuje się udzielaniem finansowania wspierającego projekty inwestycyjne na dowolnym etapie budowy, przy zakupie nieruchomości oraz poprawia płynność finansową przedsiębiorców. Produkt uzyskał wiele wyróżnień, m.in. w kategorii Biznesowy Produkt Roku 2016 w plebiscycie „Loan Magazine Awards”, przeszedł audyt etyczny oraz uzyskał certyfikat KPF.

Nasze motto to ciągły rozwój. Jesteśmy nowocześni i otwarci na wszystko, co nowe.
Angażujemy się na całego, jesteśmy ambitni, pracujemy zwinnie, w oparciu o metodykę Agile.

Chce nam się chcieć.

Obecnie poszukujemy osoby, która przejmie odpowiedzialność za zarządzanie naszymi działaniami marketingowymi, wie, że sprzedaż i marketing to rodzeństwo, a do swoich obowiązków podejdzie z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Jeśli czujesz, że do nas pasujesz, dołącz do Zespołu jako:

Dyrektor ds. Marketingu

Kluczowe obowiązki:

  • Wsparcie działań sprzedażowych, poprzez ciągłą analizę otoczenia rynkowego, odpowiednią komunikację marketingową, organizację promocji, reklamy
  • Budowanie, wdrażanie i aktualizację strategii rynkowych dla produktu (branża finansowa)
  • Całościowa opieka nad stroną internetową oraz landing page’ami,
  • Opracowywanie i wdrażanie narzędzi marketingowych, przygotowywanie materiałów promocyjnych, współpraca z agencjami
  • Współodpowiedzialność za komunikację wewnętrzną w firmie i zewnętrzną z otoczeniem biznesowym i partnerami, pośrednikami
  • Przyczynianie się do rozwoju wiedzy rynkowej i produktowej sił sprzedaży
  • Przygotowanie zespołu sprzedażowego do implementacji kampanii i projektów z obszaru sprzedaży i marketingu
  • Zarządzane podległym zespołem.
  • Monitorowanie aktywności marketingowej konkurencji

Oczekiwana wiedza i doświadczenie:

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu marketingiem
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami B2B w obszarze marketingu
  • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki: ekonomia, marketing, dziennikarstwo, nauki społeczne
  • Ugruntowana wiedza merytoryczna z zakresu marketingu i PR,
  • Znajomość narzędzi e-marketingowych oraz analityki internetowej
  • Samodzielność, umiejętność identyfikacji problemów i podejmowania decyzji
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami
    i partnerami biznesowymi
  • Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z SALESmanago lub podobnym systemem
  • Elastyczność i umiejętność szybkiej reakcji na zmiany
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Wybranej osobie zaoferujemy:

  • Samodzielne, odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko pracy
  • Dużą autonomię w podejmowaniu decyzji w obszarze marketingu
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia podstawowego oraz prowizji
  • Pracę z bardzo ciekawym produktem o dynamicznie rosnącej pozycji rynkowej
  • Pakiet benefitów: samochód służbowy, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę, w której świętujemy nie tylko sukcesy biznesowe, ale ważne wydarzenia w życiu naszych pracowników