icon

Nasza Firma

bgr

Ty kreujesz swój biznes. My Ci pomagamy

Jesteśmy jak tysięczny tłum dopingujący sportowca. Jak napój izotoniczny podczas długiego biegu. Dostarczamy pewne i szybkie rozwiązania kapitałowe. Oferujemy finansowanie pomostowe, a projekty inwestycyjne wspieramy na każdym etapie. Oferujemy pożyczki o wartości nawet kilku milionów złotych. Z naszą pomocą zrealizujesz każdy cel. Jesteśmy wsparciem, które chcesz mieć w swoim narożniku.

Kochamy zwyciężać

Zobacz nasze medale

Certyfikat KPF

Przestrzegamy standardów etycznego postępowania. To nasze DNA. Dowodem jest certyfikat za lata 2016-17

Biznesowy Produkt Roku 2016

Nasza pożyczka hipoteczna została wyróżniona prestiżowym tytułem Biznesowy Produkt Roku na gali Loan Magazine

Odpowiedzialny Pożyczkodawca

Loan Magazine wyróżnił nas certyfikatem Odpowiedzialny Pożyczkodawca. Tacy właśnie jesteśmy.

0 Nasz zespół w centrali składa się już z prawie 40 osób

Nasza drużyna rośnie w siłę każdego dnia. Cieszy to tym bardziej, że od zawsze stawiamy na odpowiedzialną politykę udzielania finansowania. Rozwijamy się, bo tylko tak możemy zadbać o najwyższy poziom obsługi i skutecznie wspierać biznesmenów w realizacji ich celów.

Nie ograniczaj swoich wyzwań. Rzuć wyzwanie swoim ograniczeniom.

Dlaczego warto nam zaufać

Nasza firma

Fundamentem sukcesu jest odpowiedzialność.

W naszym przypadku to odpowiedzialność za ludzi, którzy mają odwagę kreować otaczającą ich rzeczywistość. Sami przecież robimy dokładnie to samo.

Jesteśmy uczciwi i elastyczni, bo właśnie tego oczekujemy od naszych partnerów w biznesie. Wspieramy osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Finansujemy każdego, kto rzuca wyzwanie biznesowym ograniczeniom.

Działamy w oparciu o 100% polski kapitał. 

Wspieramy błyskawicznie

Wiemy, że okazja nie czeka. Dlatego nie tracimy czasu na czasochłonne analizy. Proces przyznawania pożyczki skróciliśmy do minimum. Trzask-prask, oto pożyczka. Prawda, że szybko?

Działamy elastycznie

Mamy karty produktów, owszem. Nie trzymamy się ich jednak sztywno. Naszą ofertę tworzy potrzeba biznesmenów, takich jak Ty. Potrzebujesz niestandardowego wsparcia? Skontaktuj się z nami. Na pewno coś wymyślimy.

Biznes traktujemy osobiście

Wspieramy nie tylko finansowo. Współpracujemy z lokalnymi pośrednikami finansowymi, a każdemu z naszych klientów pomaga zespół doradców – ekspertów. I niech nie zwiedzie Cię nasze doświadczenie. Wciąż jesteśmy młodzi.