icon

Nasza Firma

bgr

Wspieramy przedsiębiorców w kreowaniu własnego biznesu

Jesteśmy funduszem pożyczkowym, z którego oferty skorzystały już setki zadowolonych przedsiębiorców. Naszym Klientom dostarczamy pewne i szybkie rozwiązania kapitałowe. Oferujemy zarówno finansowanie pomostowe, jak i wspieramy projekty inwestycyjne, i to na każdym etapie budowy. Nasi klienci mogą liczyć nawet na kilka milionów złotych pożyczki.

Nasze osiągnięcia

Nagrody i certyfikaty

Certyfikat KPF

Przestrzegamy standardów etycznego postępowania. To stanowi podstawę naszego postępowania. Dowodem jest certyfikat za lata 2016-17

Biznesowy Produkt Roku 2016

Nasza pożyczka hipoteczna została wyróżniona prestiżowym tytułem Biznesowy Produkt Roku na gali Loan Magazine

Odpowiedzialny Pożyczkodawca

Otrzymaliśmy certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca, sygnowany przez magazyn Loan Magazine

0 Tyle osób tworzy na dzisiaj nasz zespół w centrali

Do realizacji obranej polityki funkcjonowania w biznesie niezbędny jest zespół  pełnych pasji osób. My, właśnie dzięki wiedzy i  zaangażowaniu naszych pracowników, każdego dnia możemy zadbać o jakość i najwyższy poziom obsługi naszych Klientów. Nowe wyzwania i stale zwiększająca się liczba udzielonych pożyczek sprawiają, że nasz zespół wciąż się poszerza o kolejne osoby, kolejne doświadczenia, a tym samym kolejne możliwości. Cieszy to tym bardziej, że od zawsze stawiamy na odpowiedzialną politykę udzielania finansowania. 

W biznesie jak w życiu, warto kierować się jasnymi i przejrzystymi zasadami. W stosunku do siebie, jak i swoich Partnerów

Dlaczego warto nam zaufać

Nasza firma

Pasja, uczciwość i elastyczność to cechy, jakie wyróżniają nas na rynku usług finansowych.

Działamy w oparciu 100% polski kapitał, kierując swoją ofertę zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą. Nie konkurujemy z bankami, lecz uzupełniamy lukę powstałą w wyniku polaryzacji oferty pożyczkowej. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i nieruchomościach daje nam pełen obraz rynku i możliwości naszych Klientów.

Rozumiemy

Niektóre decyzje trzeba podejmować szybko. Stąd też proces przyznawania pożyczki skróciliśmy do minimum, Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie element czasu ma często decydujący wpływ na rozwój biznesu polskiego przedsiębiorcy. Dlatego nie tracimy czasu choćby na czasochłonne analizy BIK, BIG czy KRD.

Rozwijamy

Cały czas pracujemy nad dopasowaniem oferty do gustów i oczekiwań naszych Klientów. Stąd też nie zamykamy się w sztywnych ramach kart produktów. Staramy się być elastyczni i uważnie wsłuchiwać się w głosy z rynku. Stale analizujemy rynek polskiego biznesu i odpowiadamy na jego zapotrzebowanie.

Jesteśmy

Nasz zespół to grupa młodych ekspertów, z głowami pełnymi pomysłów. Z naszą ofertą docieramy współpracując zarówno z pośrednikami lokalnymi, jak i tymi zrzeszonymi w sieciach ogólnopolskich. Dla każdego z naszych klientów budujemy dedykowany zespół doradców, którego skład zależy od zakresu powierzonych działań.