icon

Porozmawiajmy o biznesie

bgr

Wybierz jeden z tematów rozmowy

Nasz doradca niezwłocznie się z Tobą skontaktuje

Administratorami danych osobowych są wszystkie spółki z Grupy Monument Fund. Spółki te na podstawie zawartego pomiędzy sobą porozumienia wspólnie decydują jakie Pana/i dane osobowe, przez którą spółkę, w jakim celu i w jaki sposób są wykorzystywane. Szczegółowy opis podziału funkcji i obowiązków w ramach Grupy Monument Fund znajdują się w punkcie 7 Polityki Prywatności.

* Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych na potrzeby marketingowe i handlowe oraz akceptuje jej treść. Treść Klauzuli informacyjnej znajduje się TUTAJ
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratorów danych wskazanych w pkt 2 Klauzuli informacyjnej w celu przekazywania telefonicznie, za pośrednictwem wiadomości sms lub e-mail lub listu tradycyjnego wysyłanego za pośrednictwem Poczty Polskiej materiałów o charakterze marketingowym mających na celu zapoznanie mnie z działalnością Administratorów danych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratorów danych wskazanych w pkt 2 Klauzuli informacyjnej w celu przekazywania telefonicznie, za pośrednictwem wiadomości sms lub e-mail lub listu tradycyjnego wysyłanego za pośrednictwem Poczty Polskiej materiałów o charakterze marketingowym mających na celu zapoznanie mnie z działalnością Administratorów danych.

Infolinia telefoniczna

Kontakt elektroniczny

MONUMENT FUND S.A.

ikona
ul. Miodowa 14/5,
31-055 Kraków
REGON: 365621937 NIP: 6762515007 KRS: 0000640924
ikona Jesteśmy w całej Polsce Cenimy Twój czas i komfort pracy. Dzięki sieci mobilnych doradców biznesowych jesteśmy obecni w każdym miejscu w Polsce.