Lubimy

ikona
Bez korporacyjnego nadęcia, bo trudno skupić się na powierzonych zadaniach, kiedy samo przyjście do firmy ściska Cię w żołądku
ikona
Każdy z naszych pracowników ma ogromny wpływ na wspólny, końcowy sukces. Dlatego tak ważnym jest, by dawać z siebie wszystko i nie bać się mówić głośno o swoich pomysłach
ikona
Masz w sobie to coś? Super! Takich ludzi szukamy. Dla takich zawsze znajdzie się u nas miejsce. U nas nikt nie będzie podcinał Ci skrzydeł. Stworzymy Ci przestrzeń do rozwoju, a Twoje sukcesy będą naszymi sukcesami!
ikona
Wierzymy w proste rozwiązania. Nie chcemy komplikować czegoś, co skomplikowane być nie musi. Droga do realizacji celu nie musi wcale wieźć zawiłymi ścieżkami.
ikona
Jesteśmy młodym i bardzo dynamicznym zespołem. W pracy angażujemy się na 100%. Ale nie bój się, nie oznacza to, że nie szanujemy Twojego czasu prywatnego!
ikona
Kto powiedział, że raz obrana droga jest tą najwłaściwszą? My nie boimy się poznawać nowych szlaków. A jeśli za zakrętem nie ma przejścia, to trudno. I tak warto było sprawdzić!
ikona
Chcemy, byś poczuł się u nas ważną częścią monumentowej układanki. To troszkę jak z puzlami. Kiedy brakuje tego jednego elementu, całość nie jest dziełem skończonym.
ikona
„Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga, łam, czego rozum nie złamie” – pamiętasz ten fragment z lekcji polskiego? Jednak Adam dobrym poetą był…
ikona
Nie ma dla nas drogi na skróty, nie chcemy minimalistycznych rozwiwązań. My zawsze wybieramy najlepszą bramkę!

Też to lubisz? Świetnie się składa, bo to znaczy, że pasujesz do naszego zespołu.

Nasze firmowe zwyczaje, czyli nie tylko komputer i biurko!

Celebrujemy sukcesy: zarówno te duże, jak i małe, firmowe i prywatne
Wydarzenia z życia pracowników są dla nas ważne
Zdrowe poniedziałki, pełne owoców, które dają nam energię na cały tydzień
Spotkania integracyjne w samym sercu Krakowa

Co warto wiedzieć o rekrutacji w Monument Fund?

W MF przywiązujemy ogromną wagę do procesu rekrutacji i traktujemy go bardzo serio. Dlaczego? To proste! Chcemy budować jak najlepsze zespoły i sprawić, żebyś po przekroczeniu progu naszego biura poczuł się , jakbyś był tu z nami od zawsze.

Tworzymy dobrą atmosferę. Pielęgnujemy firmowe tradycje i dbamy o relacje. Standardowo proces rekrutacji trwa miesiąc, jednak w zależności od sytuacji, może się wydłużyć lub skrócić. Zawsze jednak informujemy o tym naszych kandydatów.

Wierzymy w siłę feedbacku! Udzielamy informacji zwrotnej, nawet jeśli nie zdecydowaliśmy się na współpracę.

Etapy rekrutacji

 1. Krok I: APLIKACJA

  Chcesz z nami pracować? Cieszymy się! Aplikuj na wybrane ogłoszenie lub dowiedz się więcej, kontaktując się z rekruterem odpowiedzialnym za projekt.

 2. Krok II: SELEKCJA APLIKACJI

  Twoje CV jest wnikliwie analizowane. Spośród nadesłanych do nas CV, wybieramy te, które najpełniej spełniają wymagania określone w ofercie pracy. Z osobami, których CV nas zainteresowało, kontaktujemy się telefonicznie. Rozmowa ma na celu poznanie Twoich oczekiwań. Jeśli są zbieżne z tym, co możemy zaoferować, zapraszamy na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną do siedziby naszej firmy.

 3. Krok III: PIERWSZE SPOTKANIE W SIEDZIBIE FIRMY

  Celem tej rozmowy jest lepsze poznanie firmy, rozmowa o motywacji, aspiracjach zawodowych. Jesteśmy bardzo ciekawi Twoich osiągnięć i sukcesów oraz chcemy się dowiedzieć o Tobie jak najwięcej – mamy nadzieję, że z wzajemnością.

 4. Krok IV: DRUGIE SPOTKANIE W SIEDZIBIE FIRMY

  Ufff… Jesteś już jedną nogą w naszej firmie. Najlepsi kandydaci zostają zarekomendowani przyszłemu przełożonemu i to z nim odbywa się ostatnia, finalna rozmowa.

 5. Krok V: ZŁOŻENIE OFERTY

  Jeśli to właśnie z Tobą chcemy współpracować, spodziewaj się kontaktu telefonicznego. W trakcie rozmowy złożymy Ci ostateczną ofertę pracy.

Możliwości rozwoju

Wierzymy, że jeśli pracownik lubi swoją pracę, wykonuje ją dobrze. Staramy się bardzo dokładnie dopasowywać kompetencje i mocne strony do zajmowanego stanowiska i powierzonych obowiązków. Dajemy przestrzeń do rozwoju i dużą samodzielność w działaniu, jednak nie zapominamy o opiece i zainteresowaniu.

Nasi pracownicy mogą rozwijać swój potencjał, pracując w zgranym, ambitnym zespole. W Monument Fund możesz wybrać dwie ścieżki rozwoju: ekspercką i managerską, zgodnie z Twoimi predyspozycjami.

Benefity

Prywatna opieka medyczna Allianz Owoce prosto do biura
Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych Świetnie skomunikowane biuro w dogodnej lokalizacji – na krakowskim Kazimierzu

Zobacz kogo aktualnie szukamy

Sprawdź oferty